خرید مغز پسته گرانول - مغز پسته دندانه (خورد شده)

کیفیت خوب، قیمت مناسب و ارسال سریع مواردی است که احتمالا قبل از خرید به آن فکر کرده اید.

مغز پسته دندانه
شهر خلال بزرگترین تولیدی مغز پسته

در ابتدا کیفیت گرانول پسته تولید شده در شهر خلال را مشاهده کنید :

کمی با مشخصات و ویژگی های پسته آشنا شویم :

پسته که با نام انگلیسی pistachio نیز شناخته می شود .

همانطور که میدانید پسته یکی از محبوبترین و خوش طعم ترین آجیل ها در بین ما ایرانیان است و طرفداران زیادی دارد . ایران به عنوان اولین کشور صادر کننده پسته در دنیا معروف است . از شهرهای تولید کننده در ایران استان کرمان شهر رفسنجان است که برای ما از دیر باز مرکز پسته در کشورمان بوده است .

درخت پسته جزء درختان مقاوم با طول عمر بالا است ، مثلا تا حدود 300 سال می تواند عمر کند . زمانی که شما نهال پسته را می کارید 7 تا 10 سال طول می کشد که بارور شود. برگ های ریز این درخت تا 10 سانتی متر رشد دارند .درخت پسته با شرایط آب و هوایی خشک و بیابانی آشنا است و در همین شرایط به خوبی رشد می کند گرمای سوزان تابستان را تا 48+ درجه سانتیگراد را نیز می تواند تحمل کند و به خوبی محصول بدهد .

درخت و دانه پسته

رنگ آن سبز و طعمش کمی شیرین است . درخت پسته یکی از درختان میوه است که تاریخچه رشد آن در خاورمیانه می باشد ایران به عنوان یکی از بزرگترین صادر کننده های پسته در دنیا شناخته شده است . این درخت در شهرهایی مانند کرمان و رفسنجان رشد می کند به همین علت است که در داخل کشور بهترین پسته ها با کیفیت عالی از این دو شهر صادر می شود .برای خرید پسته می توان آن را با پوسته خارجی و یا بدون پوسته و فقط بصورت مغز شده تهیه کنید.


مغز پسته گرانول

گرانول پسته چیست؟

پسته گرانول نوع دیگر از پسته مغز شده است که در بازار موجود می باشد. مغز پسته گرانول همان مغز پسته دندانه است از پسته گندمی تهیه شده است و برای کسانی که می خواهند مغز پسته به صورت گرد باشد تولید می شود، سایز آن بین 3 تا 6 میلی متر است، زمانی که مغز پسته را از پوسته جدا می کنند با استفاده از دستگاه های خاصی انها را به شکل گرد شده در می آورند که از این تکنولوژی در شهر خلال به راحتی توسط دستگاه های پیشرفته استفاده می شود .

پسته گرانول نیز از لحاظ مرغوبیت درجه بندی دارد. این نوع پسته ماندگاری و کیفیت خوبی دارد. خرید پسته گرانولی نسبت به مدل های دیگر کمتر انجام می گیرد اما مشتری هایی هستند که فقط پسته گرانولی را به دلیل داشتن شغل خاص و یا مصرف خانگی سفارش می دهند. قیمت آن نیز طبق رنگ و سایز با هم متفاوت است .

در نظر داشته باشید که : ماندگاری مغز پسته گندمی 2 الی سه ماه است .


خرید پسته خورد شده و دندانه ای درجه یک

روش تولید گرانول پسته

پسته گرانول خورده شده در مراحل مختلف و با دقت خاصی تولید می شود . مراحل تهیه پسته گرانول بدین صورت است که مغز پسته را جدا می کنند و آن را در آب به مدت حدودا دو ساعت قرار می دهند. بعد از آن که پوست ان کاملا نرم شد، پوست نازک را جدا می کنند و داخل خشک کن میریزند تا کاملا نم آن گرفته شود و بعد از این مرحله به داخل دستگاه مخصوص گرانول پسته ریخته می شود و مجداد به مدت چند ساعت اجازه می دهند که نم آن گرفته شود. در مرحله آخر دوباره به داخل دستگاه خشک کن منتقل می شوند تا کاملا خشک شوند و بعد از این مرحله پسته های تازه و گرانول شده بصورت کاملا بهداشتی بسته بندی می شوند.

بهترین و با کیفیت ترین پسته دندانه ای را میتوانید از شهر خلال تهیه نمایید.


مغز پسته گرانول شده

پسته گرانول شده حاوی پروتئین، کربوهیدرات، فیبر و مواد معدنی می باشد. پسته گرانول را در جای خشک و بدون رطوبت نگهداری کنید تا همیشه خوشمزه،ترد و تازه باشد. اگر به دنبال پسته گرانول هستید شهر خلال بزرگترین تولید کننده انواع پسته و همچنین صادر کننده پسته با کیفیت گرانول می باشد .


مغز پسته دندانه

قیمت گرانول پسته و روش ارسال

قیمت گرانول پسته

قیمت گرانول پسته با توجه به درجه یک و درجه دو بودن آن قیمت گذاری میشود و سفارش هر نوع به انتخاب مشتری می باشد .

به دلیل نوسانات شدید قیمت ها، لطفا قبل از سفارش با ما تماس بگیرید تا قیمت روز گرانول پسته را به شما اعلام نماییم. از آنجایی که شهر خلال کارخانه تولیدی می باشد فروش مغز پسته به صورت عمده می باشد و همچنین با قیمت تولیدی و مناسب تر برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از سفارش شما و آماده سازی بار، از طریق بابری اقدام به ارسال سفارش شما میکنیم که این فرآیند ممکن است بین یک تا سه روز طول بکشد.

سفارش مغز پسته دندانه

چرا خرید از شهر خلال ؟

شهر خلال یک از بزگترین تولید کننده های مغز پسته، خلال پسته، پودر پسته و دیگر انواع پسته مانند پسته دو پوسته و پسته گرانول می باشد.
از ویژگی های شهر خلال تولید در حجم بالا و تازه بودن محصولات می باشد که مشتریان زیادی در سراسر کشور نیازمندی خود را از ما تهیه میکنند.پودر پسته
پودر پسته درجه یک و ارگانیک
خلال پسته با کیفیت
فروش پودر پسته
پودر پسته
پودر پسته درجه یک و ارگانیک
خلال پسته با کیفیت
فروش پودر پسته

شهر خلال تولید کننده مرغوب ترین مغز پسته

  • مغز پسته درجه یک
  • مغز پسته درجه دو
  • خرید با قیمت تولیدی
  • فروش فقط به صورت عمده می باشد
  • ارسال به سراسر کشور

سوالات متداول

گرانول پسته یا پسته دندانه ای چیست؟

مغز پسته گرانول همان مغز پسته دندانه است از پسته گندمی تهیه شده است و برای کسانی که می خواهند مغز پسته به صورت گرد باشد تولید می شود، سایز آن بین 3 تا 6 میلی متر است.

قیمت گرانول پسته با توجه به درجه یک و درجه دو بودن آن قیمت گذاری میشود و سفارش هر نوع به انتخاب مشتری می باشد .

ابتدا مغز پسته را حدود 2 ساعت در آب خیسانده و بعد از آن پوسته نازک آن را جدا و از طریق دستگاه خشک کن، نم آن گرفته می شود. سپس آن را در دستگاه مخصوص گرانول ریخته و در نهایت مجدد توسط خشک کن نم آن گرفته خواهد شد.


برچسب ها :
خرید پسته دندانه مغز پسته دندانه مغز پسته گرانول گرانول پسته مغز پسته خورد شده پسته گرانول قیمت گرانول پسته

لیست محصولات
سوال یا دیدگاه تان را با دیگران به اشتراک بگذارید :
CAPTCHA Image
دیدگاه ها :

مشاوره در واتس اپ
ارسال پیام